top of page

Hakkımızda

OTOMOTİV SERVİS EKİPMANLARININ ÜRETİMİNDE LİDER FİRMA

Bilsa Ltd Şti. Endüstriyel Kontrol ve Otomotiv Test Ekipmanları konusunda faaliyette bulunan bir kuruluştur. Oto Ekspertiz ,Fren Test, Süspansiyon Test, Yanal Kayma Test, Dinamometre, Egzoz Emisyon, Liftler, Mafsal Boşluk Kontrol, Araç Üretim Hattı Son Kontrol Cihazlarının üretimi, geniş araştırma, geliştirme, kalite kontrol, satış ve satış sonrası hizmet birimleriyle teknolojisini sürekli geliştirmekte, ürün ve hizmet kalitesini sürekli olarak en yüksek seviyede tutmaktadır

 

KALİTE VE PROFESYONELLİK

Satış sonrası hizmetleri konusunda yoğun tecrübeye sahip olan teknik ekibimiz her türlü arızayı kısa sürede teşhis etmekte ve giderebilmektedir.

ÜRÜNLERİMİZ DÜNYA PAZARINDA

Firmamız yıllarca süren çalışmalar  sonucunda geliştirmiş olduğu teknolojiyi ve ürünlerini yurtdışına ihraç etmeye başlamıştır. Teknoloji ihracatı yaptığımız ülkeler Almanya ve Fransa olup; ürün ihracatı yaptığımız ülkeler; İngiltere, İspanya, Almanya, Fransa, Portekiz, Hong Kong, Mısır, Kazakistan, Rusya, Azerbaycan, Gürcistan ve Türkmenistan ve Cezayir'dir.

Firmamızın ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİM SERTİFİKASI, ISO 14001:2015 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ SERTİFİKASI, OHSAS 18001:2007 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ SERTİFİKASI , ISO 10002:2018 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ YÖNETİM SİSTEMİ SERTİFİKASI, ISO 3834-2:2007 KAYNAKLI İMALATA UYGUNLUK BELGESİ, İstanbul Sanayi Odası KAPASİTE RAPORU, T.C Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı SANAYİ SİCİL BELGESİ mevcut ve günceldir. Ayrıca üretimini yaptığımız ürünlerin CE SERTİFİKALARI ve YERLİ MALI belgeleri mevcuttur.

 

bottom of page